اخبار نمایشگاه‌ها

فراخوان شناسایی صاحبان صنایع فاوا/ حمایت از تامین کنندگان تجهیزات

۹۵/۰۳/۳۱

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، تامین کنندگان تجهیزات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات را پیرو آیین‌نامه اجرایی حمایت از صاحبان صنایع، منابع و مهارت‌های داخل کشور در بخش فاوا شناسایی می‌کند.

آخرین دستاوردهای علمی شهر هوشمند بررسی می‌شود

۹۵/۰۳/۳۱

دومین همایش زیرساخت و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر هوشمند با مشارکت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با هدف بررسی دستاوردهای علمی و فنی کشور در این حوزه، اول شهریورماه در تهران برگزار می شود.

برگزیدگان جشنواره وب وکسب وکار تسهیلات می‌گیرند

۹۵/۰۳/۲۹

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) از برگزیدگان اولین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی، ‌معدنی و تجاری حمایت می‌کند.

تحقق اهداف برنامه پنجم توسعه در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات از زبان وزیر

۹۵/۰۳/۲۹

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تلاش شد در دو و نیم سال گذشته همه اهداف پیش بینی شده در برنامه پنجم توسعه برای بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات( آی سی تی) کشور که تا پیش از این مورد بی توجهی واقع شده بود، محقق شود که این اقدام صورت گرفت.

برگزاری دومین همایش «زیرساخت و فرصت‌ های سرمایه‌گذاری شهر هوشمند»

۹۵/۰۳/۲۹

دومین همایش زیرساخت و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر هوشمند با حضور صاحب نظران و مسئولان یکم و دوم شهریور ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می ‌شود.

آخرین وضعیت اپراتورهای جدید بازار اینترنت/ سرویس‌دهی ۲۳ اپراتور

۹۵/۰۳/۲۶

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ارائه مجوز به ۱۳ شرکت متقاضی دریافت پروانه بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP ) و ۱۰ شرکت ارائه دهنده خدمات ارتباطی (Servco ) خبر داد.

آغاز فعالیت شتابدهنده‌های دانش بنیان فناوری در 5 شهر

۹۵/۰۳/۲۶

ایران نوشت: «با افزایش بیش از 3 برابری شتاب دهنده‌های تهران و رسیدن آن به عدد 20 ، 5 مرکز شتابدهنده نیز در شهرهای اصفهان، شیراز ، مشهد، یزد و قزوین آغاز به‌کار کرد.»

راه اندازی بانک اطلاعات محصولات صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان به چهار زبان دنیا

۹۵/۰۳/۲۶

مدیرکل دفتر توسعه کسب و کار بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از راه اندازی بانک اطلاعاتی محصولات شرکت های دانش بنیان به چهار زبان زنده دنیا در آینده نزدیک خبر داد.

1 2 3 4 5 6 7