اخبار نمایشگاه‌ها

پاسخ وزارت ارتباطات به انتقاد از برخوردسلیقه ای کمیته وام وجوه ارتباطات

۹۵/۰۴/۱۲

انتقاد یک عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای از عملکرد کمیته وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات مبنی بر اینکه نتایج ۲ ماه ارزیابی‌ را دور ریختند و سلیقه‌ای وام دادند، پاسخ معاون وزیر ارتباطات را به همراه داشت.

راه اندازی مرکز تجاری مجازی آی سی تی برای نخستین بار در کشور

۹۵/۰۴/۰۹

ایران نوشت: چندی پیش رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران از ایجاد مرکز تجاری مجازی ICT به دو زبان فارسی و انگلیسی برای نخستین بار در کشورخبر داد و گفت: در این مجموعه، محصولات و خدمات شرکت‌های ICT گردآوری و ارائه می‌شود.

برگزاری جشنواره ایران ساخت با رویکرد توجه به تولید و فناوری داخلی

۹۵/۰۴/۰۹

نخستین جشنواره ملی فرهنگی ایران ساخت با شعار 'فناوری ایرانی مساوی با کسب و کار ایرانی' و با رویکرد توجه به تولید و فناوری داخلی به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
برگزار می شود.

حضور مفید IT در همه مشاغل

۹۵/۰۴/۰۶

معاون وزیر کار با بیان اینکه امروزIT و ICT تمام حرفه‌ها و مشاغل را تحت تاثیر قرار داده‌اند، از آموزشهای مجازی و شبیه‌سازی شده به عنوان مهمترین اولویت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در سال جاری نام برد.

معافیت مالیاتی تولید‏کنندگان نرم افزار از امسال اجرایی می شود

۹۵/۰۴/۰۶

مدیرکل توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام اجرایی شدن معافیت مالیاتی پنج درصدی شرکت‎های تولیدکننده نرم‎افزار از سال‎جاری گفت: با تعاملات انجام شده بین دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت با سازمان امور مالیاتی، ابهامات موجود در اجرای قانون فوق رفع و از این پس شرکت‎های تولیدکننده نرم‎افزار که از وزارت صنعت پروانه بهره‎برداری دریافت کنند، مشمول معافیت مالیاتی پنج ساله می‏ شوند.

توسعه فناوری‌های پوشیدنی در مسابقات یورو 2016

۹۵/۰۴/۰۶

ایران نوشت: جام ملت‌های اروپا یا Euro 2016 پانزدهمین دور مسابقات فوتبال بین تیم‌های ملی اروپایی محسوب می‌شود که با تناوب چهار سال هم‌اکنون در حال برگزاری است.

پانزدهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

۹۵/۰۴/۰۶

پانزدهمين جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات جهت بررسي پيشرفت پروژه هاي اقتصاد مقاومتي با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شد.

دبیرکل جشنواره ملّی فرهنگی هنری «ایران ساخت» منصوب شد

۹۵/۰۴/۰۶

با حکم معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، پرویز کرمی به عنوان دبیرکل جشنواره ملّی فرهنگی هنری «ایران‌ساخت» و با شعار «فناوری ایرانی= کسب و کار ایرانی» منصوب شد.

1 2 3 4 5