اخبار نمایشگاه‌ها

سایت‌های اینترنتی محل جدید فروش اموال مسروقه/ ضرورت شناسنامه‌دار کردن کالاها

۹۵/۰۴/۱۴

ایلنا: شناسنامه دار کردن کالا‌ها علاوه بر ایجاد مسوولیت برای تولیدکنندگان سبب می‌شود تا این کالا‌ها در صورت سرقت راحت‌تر قابل رهگیری باشند، اما برای اجرای چنین طرحی مشکلاتی وجود دارد.

آموزش کودکانه دانش، در جشنواره تابستانه موزه علوم و فناوری

۹۵/۰۴/۱۴

مدیر ترویج علم موزه علوم و فناوری، از برگزاری جشنواره تابستانه این موزه با هدف آموزش و ترویج علوم مختلف برای عموم به ویژه کودکان و نوجوانان در فضایی مفرح و جذاب از 27 تیرماه تا 11 شهریورماه سال جاری خبر داد.

راه اندازی بانک اطلاعات طرح‌های سرمایه‌گذاری فناورانه و نوآورانه

۹۵/۰۴/۱۴

رئیس مرکز فن‌بازار ملی ایران، از راه اندازی بانک اطلاعات طرح‌های سرمایه ‌گذاری کشور با محوریت طرح‌های نوآورانه و فناورانه از سوی این مرکز و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری خبر داد.

آمادگی وزارت ارتباطات برای هوشمندسازی شهرها/ همکاری با شهرداری

۹۵/۰۴/۱۴

یک مقام مسئول در وزارت ارتباطات از آمادگی این وزارتخانه برای تعریف پروژه مشترک با شهرداری ها در حوزه اینترنت اشیا و داده های عظیم در راستای هوشمندسازی شهرهای کشور خبر داد.

شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات برای رتبه بندی به سایت ساجات مراجعه کنند

۹۵/۰۴/۱۲

شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای رتبه بندی شرکت خود به سایت سامانه جامع تشخیص صلاحیت (ساجات) با آدرس http://sajat.mporg.ir مراجعه کنند.

تهیه و تدوین جدول برنامه ها و تقویم رویدادهای مشهد 2017

۹۵/۰۴/۱۲

استاندار خراسان رضوی از تدوین جدول برنامه های 89 گانه مشهد 2017 خبر داد.

تزریق 8 میلیارد تومانی به صنعت بازی رایانه‌ای

۹۵/۰۴/۱۲

معاون بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با اشاره به برگزاری مزایده‌ برای انحصار فروش بازی‌های خارجی گفت: ناشرانی که می‌خواهند بازی‌های خارجی را در بازار عرضه کنند، با حمایت از بازی‌های ایرانی می‌توانند کوپن دریافت کنند و به ازای آن‌ها حق توزیع انحصاری یک بازی خارجی را داشته باشند، زیرا توزیع انحصاری به دلیل مشخصه اقتصادی برای ناشران جذاب است.

1 2 3 4