مجری برگزاری نمایشگاه‌های صنایع آب و برق خبر داد: اختصاص 110 میلیارد تومان بودجه برای توسعه آبیاری قطره‌ای

به اشتراک بگذارید

مجری برگزاری نمایشگاه‌های صنایع آب و برق از اختصاص 110 میلیارد تومان اختصاص بودجه برای توسعه آبیاری قطره‌ای در حمایت از کشاورزان به صورت بلاعوض خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا، ، عباسعلی خاکسار در نشست خبری که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار شد؛ اظهار کرد: زمینه‌های فعالیت شرکت‌کنندگان در نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران که طی 29 خرداد ماه تا یکم تیرماه در مشهد برگزار می‌شود؛ برق، اتوماسیون، روشنایی، انرژی‌های تجدیدپذیر و… است.
وی افزود: این نمایشگاه در مقایسه با سال گذشته با بیش از 85 درصد مشارکت‌کننده جدید مواجه شده که رشد 25 درصدی نسبت به سال قبل را نشان می‌دهد و شرکت‌های داخلی شرکت‌کننده در آن از استان‌های تهران، خراسان، مازندران، اراک، اصفهان، شیراز، تبریز و ارومیه هستند.
خاکسار همچنین در خصوص دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب و تجهیزات وابسته بیان کرد: در این نمایشگاه 47 شرکت داخلی از استان‌های آذربایجان‌های شرقی و غربی، خراسان‌های رضوی و جنوبی، تهران، قزوین، مازندران، زنجان، همدان، البرز، یزد، خوزستان، سمنان و اصفهان و 13 شرکت خارجی از کشورهای آلمان ، ایتالیا، چین، ژاپن و ترکیه حضور خواهند داشت.
وی با اشاره به اینکه رشد حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته آن 75 درصد رشد و به لحاظ متراژ مساحت نیز دو برابر افزایش داشته است؛ گفت: زمینه‌های فعالیت شرکت‌کنندگان در نمایشگاه صنعت آب؛ تولید کنتور آب، لوله و اتصالات آبرسانی، شیرآلات و اتصالات چدنی و فولادی، ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه آب و فاضلاب و… است.
مدیر عامل شرکت آرسا ادامه داد: در این نمایشگاه‌ها سمینارهای مختلف و کلاس‌های آموزشی برای 600 کشاورز خراسانی با همکاری جهاد کشاورزی استان برگزار می‌شود و نیز 40 تاجر افغانی به سرپرستی شرکت‌های آب و برق افغانستان در این نمایشگاه‌ها حضور خواهند داشت.
خاکسار در خصوص آموزش به کشاورزان بیان کرد: سازمان جهاد کشاورزی با اختصاص 110 میلیارد تومان بودجه در راستای توسعه آبیاری قطره‌ای استان، به افرادی که دوره‌های آموزشی مطرح شده را بگذرانند، حمایت‌های مالی مناسبی را به صورت بلاعوض ارائه می‌دهد.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • آرم انجمن لوله و اتصالات pvc