مدیرعامل شرکت سیری چین:

چین علاقمند به سرمایه‌گذاری در معادن کرمان است

به اشتراک بگذارید
مدیرعامل شرکت سیری چین با بیان اینکه این شرکت علاقمند به سرمایه‌گذاری در معادن کرمان است، گفت: شرکت سیری جزو شرکت‌هایی است که در کشور استرالیا هم در مطالعه معدنی وهم در سرمایه‌گذاری صنعتی کار کرده است.
چین علاقمند به سرمایه‌گذاری در معادن کرمان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا،  کن لی در دیدار با استاندار کرمان، اظهار کرد: شرکت سیری از جمله شرکت‌های جامعی است که کارهای مشاوره، مطالعات، سرمایه‌گذاری و حتی فاینانس در طرح‌های معدنی و صنعتی را انجام می‌دهد.

وی بیان کرد: این شرکت از سال 2011کار سرمایه‌گذاری را نیز آغاز کرده است و قبل از آن عمدتا در طرح‌های بزرگ معدنی کار مشاوره و مطالعات را انجام می‌داد.

مدیرعامل شرکت سیری چین با بیان اینکه این شرکت علاقمند به سرمایه‌گذاری در معادن کرمان است، افزود: شرکت سیری جزو شرکت‌هایی است که در کشور استرالیا هم در مطالعه معدنی و هم در سرمایه‌گذاری صنعتی کار کرده است.

لی تصریح کرد: شرکت سرمایه‌گذاری سیری چین در حال حاضر در بحث سرمایه‌گذاری نیز در یکی از طرح‌های آلومینیم سازی کشور استرالیا حضور دارد.

وی با اشاره به علاقه این شرکت به کارهای سرمایه‌گذاری در معادن کرمان، گفت: در برخی از کارهای انجام شده از برندهایی نظیر زیمنس در کار استفاده کردیم تا هم کار به نحو احسن پیش رود و هم سودی نصیب صاحبان این برندها شود.

مدیرعامل شرکت سیری چین تصریحکرد: روز گذشته از معدن تیتانیوم کهنوج بازدید کرده و از شرایط خوب این معدن برای سرمایه‌گذاری اطمینان حاصل کردیم.

لی با تاکید بر اینکه شرکت سیری تمایل زیادی برای سرمایه‌گذاری و همکاری با استان کرمان در حوزه معادن دارد، خاطرنشان کرد: این شرکت سابقه کار مطالعاتی در شهرستان سیرجان را نیز دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا در این راستا هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن ،زمین شناسی وصنایع وابسته و دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی و نما همزمان با دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راهسازی ، عمران ،ریلی و جاده ای توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • انجمن سنگ آهن ایران
  • خانه صنعت ،معدن و تجارت خراسان رضوی
  • انجمن شرکت های راه سازی ایران