مدیرعامل هلدینگ کما چین:

پروژه‌های معدنی حوزه‌ سرمایه‌گذاری چین در ایران است

به اشتراک بگذارید
مدیرعامل شرکت هلدینگ کما چین گفت: پروژه‌های بزرگ معدنی و صنایع پایه‌ای از جمله حوزه‌های کاری هستند که برای سرمایه‌گذاری در ایران پیگیری می‌شوند.
پروژه‌های معدنی حوزه‌ سرمایه‌گذاری چین در ایران است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا،  نانسی یانگ ظهر امروز در دیدار با استاندار کرمان، اظهار کرد: شرکت هلدینگ کما در چین جزو شرکت‌هایی است که سرمایه‌گذاری‌های زیادی در خارج از چین انجام داده است.

وی بیان کرد: این شرکت با کمک بانک‌های سرمایه‌گذاری چینی کارهای زیادی در خارج از چین انجام داده است.

مدیرعامل شرکت هلدینگ کما چین افزود: دولت چین در چند سال اخیر حمایت ویژه‌ای از شرکت‌هایی که در خارج از چین سرمایه‌گذاری کرده‌اند، انجام داده است.

یانگ بیان کرد: سرمایه‌گذاری در خطوط بین شهری راه آهن فیلیپین از جمله کارهای سرمایه‌گذاری این شرکت است.

وی گفت: برای انتقال تکنولوژی نیز نگرانی وجود ندارد، زیرا چین یکی از کشورهای قوی در تکنولوژی تیتانیوم است و در این بحث در بین کشورهای دنیا جا افتاده است.

مدیرعامل شرکت هلدینگ کما چین با اشاره به همکاری این شرکت با شرکت‌های کانادایی، اظهار کرد: تولید پیگمنت در معدن تیتانیوم کهنوج از جمله اهداف ما در این پروژه است، زیرا پیگمنت ارزش افزوده بسیار بالایی دارد.

یانگ خاطرنشان کرد: بعد از بازگشت به چین با جمع‌آوری اطلاعات، مدیران استان را از نحوه ادامه کار، از طریق شرکت همکار ایرانی خود در جریان قرار خواهیم داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا در این راستا هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن ،زمین شناسی وصنایع وابسته و دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی و نما همزمان با دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راهسازی ، عمران ،ریلی و جاده ای توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • انجمن سنگ آهن ایران
  • خانه صنعت ،معدن و تجارت خراسان رضوی
  • انجمن شرکت های راه سازی ایران