به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا

تمدید طرح اعطای تسهیلات خرید ماشین آلات معدنی

به اشتراک بگذارید
طرح اعطاي تسهيلات خريد ماشين آلات معدني تمديد شد.
تمدید طرح اعطای تسهیلات خرید ماشین آلات معدنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا،  این طرح با هدف ارایه تسهیلات به اشخاص حقیقی و حقوقی دارنده پروانه معادن روباز و پیمانکاران معادن بزرگ متوسط به اجرا در آمده است. در این طرح سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران شرایط ارایه تسهیلات تا 80درصد از ارزش ماشین آلات معدنی را فراهم کرده است.

این ماشین آلات شامل دامپتراک های 40،‌100،‌150 و 220 تنی و همچنین بیل های مکانیکی و شاول معادلpc800,pc1250, pc1800, pc3000 و pc4000 است. متقاضیان خرید ماشین آلات باید با افتتاح حساب نزد بانک ملت شعبه مرکزی یا بانک تجارت شعبه سپهبد قرنی جنوبی کد 170 حداقل 20درصد از قیمت محصولات مورد نیاز را به آن حساب واریز کنند.

براساس تفاهم نامه سه جانبه‌ای که بین ایمیدرو،‌ صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیتهای معدنی و دو بانک ملت و تجارت به امضاء رسیده بازپرداخت اصل،‌ سود و جرایم را بر عهده این صندوق قرار داده شده است. از سوی دیگر شرکتهای معدنی که اقدام به دریافت تسهیلات می کنند باید ماشین آلات خریداری شده را در طول مدت قرارداد تحت پوشش بیمه «تمام خطر» صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیتهای معدنی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا در این راستا هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن ،زمین شناسی وصنایع وابسته و دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی و نما همزمان با دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راهسازی ، عمران ،ریلی و جاده ای توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • انجمن سنگ آهن ایران
  • خانه صنعت ،معدن و تجارت خراسان رضوی
  • انجمن شرکت های راه سازی ایران