به گزارش پای

تفاهم نامه سرمایه گذاری در معادن کرمان

به اشتراک بگذارید
دو تفاهم نامه همکاري مابين يکي از 5 شرکت بزرگ و موفق کشوري و معدنکاران جنوب استان کرمان به امضاء رسيد.
تفاهم نامه سرمایه گذاری در معادن کرمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان با اعلام این خبر گفت: با پیگیری های مستمر سازمان جهت جذب سرمایه گذاران بزرگ و موفق کشوری، 2 تفاهم نامه ما بین یکی از 5 شرکت برتر کشور برای سرمایه گذاری در حوزه معادن کرومیت و مس و معدنکاران این معادن در جنوب استان کرمان امضاء شد.

محمود اسکندری نسب هدف اصلی از این تفاهم نامه را احداث کارخانجات فرآوری و صنایع تبدیلی، جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی، توسعه اکتشاف معادن و ایجاد اشتغال برای مردم منطقه عنوان کرد.

امضاء کنندگان این دو تفاهم نامه ابراز امیدواری کردند که با همکاری هم و سایر معدنکاران منطقه گام های موثری در جهت احیا معادن جنوب استان کرمان برداشته شود و سرمایه گذاری عظیمی در حوزه کارخانجات فرآوری کروم، فروکروم، فولاد ضد زنگ و لیچینگ مس انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا در این راستا هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن ،زمین شناسی وصنایع وابسته و دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی و نما همزمان با دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راهسازی ، عمران ،ریلی و جاده ای توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • انجمن سنگ آهن ایران
  • خانه صنعت ،معدن و تجارت خراسان رضوی
  • انجمن شرکت های راه سازی ایران