به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا

اشتغال 2 هزار نفر در رشته تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی

به اشتراک بگذارید
مدیرعامل شرکت اویل مینرال اینوست منت گفت: شرکت اویل مینرال اینوست منت در طول سال های 93 و 94 برای 2 هزار نفر از علاقه مندان در رشته تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی اشتغال ایجاد می کند.
اشتغال 2 هزار نفر در رشته تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا،  علی علیزاده در زنجان اظهار داشت: شرکت اویل مینرال اینوست منت با آموزشگاه های فنی و حرفه ای و آموزشگاه های آزاد در زمینه استخراج و فرآوری سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی همکاری لازم را دارد.

وی با اشاره به اینکه شرکت اویل مینرال اینوست منت متشکل از سرمایه گذاران بخش خصوصی است، تصریح کرد: این شرکت در منطقه انزلی به ثبت رسیده است.

مدیرعامل شرکت اویل مینرال اینوست منت با اشاره به اینکه این شرکت در زمینه معادن سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند، افزود: این شرکت تفاهم نامه همکاری با وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، سازمان آموزش فنی و حرفه ای و صندوق مهر امام رضا(ع) انعقاد کرده است.

این مسئول با اشاره به اینکه شرکت اویل مینرال اینوست منت در طول سال های 93 و 94 تعداد 2 هزار نفر از علاقه مندان را در رشته تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی به کار می گیرد، گفت: این علاقه مندان پس از گذراندن دوره آموزشی لازم مشغول به کار می شوند.

علیزاده یادآور شد: محصولات باید با آخرین متد جهانی و با حساسیت و دقت و استانداردهای بین المللی فنی و حرفه ای ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه 67 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه ها به عنوان اساتید و مربی برای فعالیت جذب شده اند، متذکر شد: به این تعداد از افراد از دی ماه سال گذشته تا اردیبهشت ماه سال جاری به مدت پنج ماه 600 ساعت آموزش لازم ارائه شده است.

مدیرعامل شرکت اویل مینرال اینوست منت با اشاره به اینکه این شرکت برای نخستین بار دوره آموزشی گوهر تراشی را در کشور برگزار کرده است، اظهار داشت: برای تربیت مربیان شرکت از اساتید برجسته اروپایی استفاده شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه این مربیان به صورت رسمی در شرکت استخدام شده اند، تصریح کرد: این افراد آماده اجرای برنامه ها و طرح های شرکت هستند.

علیزاده با اشاره به اینکه علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و همکاری با شرکت به سایت www.o-m-i.ir مراجعه کنند، گفت: تاکنون 800 نفر از 2 هزار نفر مدنظر در سایت شرکت اقدام به ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به اینکه همزمان با تربیت مربیان تجهیزات لازم ارائه می شود، تصریح کرد: پس از تکمیل ثبت نام 2 هزار نفر از هموطنان در قالب مشاغل خانگی در چرخه تولید قرار می گیرند و از طریق شبکه نیروی انسانی اقدام به فعالیت می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا در این راستا هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن ،زمین شناسی وصنایع وابسته و دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی و نما همزمان با دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راهسازی ، عمران ،ریلی و جاده ای توسطشرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • انجمن سنگ آهن ایران
  • خانه صنعت ،معدن و تجارت خراسان رضوی
  • انجمن شرکت های راه سازی ایران