به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا

ارزش بازار تجهیزات معدنی به ۱۱۷ میلیارد دلار صعود می‌کند

به اشتراک بگذارید
طبق تحقیقات موسسه ترانسپرنسی مارکت ریسرچ، ارزش بازار تجهیزات معدنی از 71.5 میلیارد دلار در سال 2012 تا سال 2018 به 117 میلیارد دلار صعود می‌کند.
ارزش بازار تجهیزات معدنی به ۱۱۷ میلیارد دلار صعود می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا،  رشد بازار تجهیزات معدنی تحت عواملی مانند افزایش فعالیتهای معدنی در کشورهای در حال توسعه و افزایش تقاضا برای راهکارهای پیشرفته فنی در سراسر جهان صورت می گیرد.

پروژه‌های بزرگ سنگ آهن که در برزیل، روسیه، استرالیا، آفریقا و مناطق دیگر برنامه ریزی شده اند رشد بازار تجهیزات معدنی را در سالهای آینده هدایت می کنند.

فعالیتهای معدنی در پالایشگاههای نفت، معدنکاری زغال سنگ و فعالیتهای معدنی زیرزمینی دیگر در بازارهای نوظهور بویژه آمریکای لاتین و آسیا اقیانوسیه جای خود را پیدا کرده و به تقاضا برای تجهیزات معدنی در این مناطق کمک می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا در این راستا هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن ،زمین شناسی وصنایع وابسته و دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی و نما همزمان با دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راهسازی ، عمران ،ریلی و جاده ای توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • انجمن سنگ آهن ایران
  • خانه صنعت ،معدن و تجارت خراسان رضوی
  • انجمن شرکت های راه سازی ایران