به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا رییس اتحادیه آهن فروشان گفت: بیش از 1500 واحد صنفی آهن فروش از سال گذشته تاکنون تعطیل شده اند.

محمد آزاد، رییس اتحادیه آهن فروشان اظهار داشت: بیش از یک سال است که بازار آهن در رکود است در حال حاضر هم که در ماه رمضان هستیم هیچ خرید و فروشی صورت نمی گیرد.

وی افزود: مشکلات ما در خصوص مالیات بر ارزش افزوده همچنان باقی است و حل نشده و سازمان مالیات به قول و قرار هایی که داده بود عمل نکرده است.

رییس اتحادیه آهن فروشان خاطر نشان کرد: بیش از 1500 واحد صنفی آهن فروش از سال گذشته تاکنون تعطیل شده اند و صنف آهن فروش در صورتی که در این وضعیت باقی بماند متلاشی خواهد شد.

به گزارش ایلنا، وی با اشاره به صادرات افزود: هر چند صادرات فولاد و میلگرد ازاد شده اما باید اول فکری به حال تولیدکنندگان کرد، زمانی که بازار در رکود است و هیچ فروشی نمی شود و تولیدکنندگان ناچارند کار خود را رها کنند و در نتیجه تولید کاهش می یابد و کارگران نیز بیکار می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا در این راستا هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فلزات ،فولاد،متالورژی ،قالب‌سازی ،آهنگری و ریختگری توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • انجمن خوردگی ایران
  • انجمن سنگ آهن ایران
  • بانک اهن و فولاد آرجام
  • نشریه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران