همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات برگزار می‌شود

به اشتراک بگذارید
چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات ۷ مهرماه امسال توسط پژوهشگاه علوم و فناوی اطلاعات، برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، وحید احمدی معاون پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رئیس چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات است و بر اساس حکم‌های صادره، علیرضا ثقه‌الاسلامی، عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فناوی اطلاعات و احمد گنجی، مدیر ارزیابی به ترتیب به سمت دبیر علمی و اجرایی همایش منصوب شدند.

این همایش به پشتوانه تجربه چند دهه فعالیت پژوهشگاه در زمینه علوم و فناوری اطلاعات با رویکرد میان‌رشته‌ای و با شعار «فناوری اطلاعات از چشم‌انداز سیستم‌های اجتماعی-تکنیکی» به منظور آشنایی و تبادل دیدگاه‌ها، دستاوردها و تجربه‌های فرهنگی، مدیریتی و فناورانه حاصل از به‌کارگیری فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

تبادل دیدگاه‌ها، ایده‌ها و تجربه‌های علمی- فناوری، سیاستی- مدیریتی، اجتماعی- فرهنگی و در حوزه فناوری اطلاعات با جامعه علمی کشور، برگزاری نشست‌های تخصصی و ارائه دستاوردهای برگزیده با تاکید بر رویکرد «فناوری اطلاعات از چشم‌انداز سیستم‌های اجتماعی-تکنیکی» و برقراری ارتباط و پیوند کاری میان صاحبنظران و محققان علوم انسانی و اجتماعی، سیاستگذاری و مدیریت، علوم و مهندسی در حوزه فناوری اطلاعات و زمینه‌های مرتبط از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

سه محور اصلی همایش علمی- فناوری، سیاستی- مدیریتی و اجتماعی- فرهنگی است که هر کدام به تفصیل محورهای فرعی را نیز پوشش می‌دهند.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • وزارت کشور