نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و شهرهوشمند

تنظیمات

بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و ماشین های اداری

هفتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند

ایرانــــــــــــــــــــــــــــــــکـــام

13 الی 17 شهریورماه 1396

ساعات بازدید: 16 الی 22

رویدادهای جانبی نمایشگاه

 •        برگزاری مراسم افتتاحیه با حضور بزرگان حوزه IT
 •  برگزاری جلسات تخصصی و نشستهای هم اندیشی در محل برگزاری نمایشگاه
 •   برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی همراه با ارائه گواهینامه‌ معتبر
 •       دعوت از مدیران، متخصصین، مهندسین و کارشناسان حوزه IT ایران
 •     انعکاس خبری برگزاری نمایشگاه از طریق مطبوعات و رسانه های کشور
 • نمايشگاه بين المللي مشهد با 65 هكتار زمين در شمال غربي مشهد در مفصل اتصال شهر مشهد به ييلاقات قرار گرفته است. اين مجموعه در فعاليت كنوني 3 ميليون بازديدكننده در سال يكي از مهمترين مراكز اجتماعات در مشهد به شمار مي رود.
 • اين مجموعه علاوه بر تعريف و تاسيس اولين منطقه گردشگري تجاري و معرفي مفهوم گردشگري رويداد و تبيين الزامات گردشگران همايشي و نمايشگاه توانسته نقش مهمي در اقتصاد منقطه شرق كشور و كشورهاي همسايه داشته باشد.
 •  نمايشگاه مشهد بر اساس استراتژي تدوين شده خود چشم انداز خود را به عنوان دروازه اقتصادي آسياي ميانه حفظ نموده است و با برگزاري نمايشگاههاي مختلف داخل و خارج كشور اين نقش محوري را منحصربفرد نموده است.
 • در سال 87 وزارت بازرگاني براي اولين بار با ارزيابي شركتهاي نمايشگاهي كشور نمايشگاه مشهد را به عنوان نمايشگاه برتر ايران انتخاب نمود.
 • هر ساله بيش از 34 عنوان نمايشگاهي در قالب 28 دوره در اين مجموعه برگزار مي شود و پرتراكم­ترين تقويم نمايشگاهي كشور و بيشترين روزهاي فعاليت مربوط به اين نمايشگاه است.
 • امكانات و تجهيزات نمايشگاهي و طراحي زيباي سالنها و فضاهاي عمومي باعث شده كيفيت برگزاري نمايشگاهها در اين مركز قابل مقايسه با ساير مجموعه ها نباشد و تجهيزات مدرن و خدمات ويژه اين مجموعه پيشتاز صنعت نمايشگاهي كشور است.
 • مشهد با داشتن بيش از نيمي از ظرفيت هتل هاي كشور بيش از 120 پرواز در روز و سالانه 20 ميليون زائر داخلي و حدود 800 هزار نفر زائر خارجي، پتانسيل بزرگي در سرمايه گذاري هاي مطالعه شده و صحيح است.

موارد قابل ارائه در “ایرانکام 95” در 8 گروه کلی قابل دسته‌بندي است، که کلیات این بخش‌بندی به شرح زیر می باشد:

 1. حوزه ی نرم افزار و IT: این بخش گروه اعظمی از سیستم های رایانه‌ای را به خود اختصاص می دهد. در این گروه ما پذیرای سیستم های نوین حوزه‌های بانکداری، تجارت الکترونیک، دولت الکترونیک، هوشمندسازی مدارس می‌باشیم. علاوه بر این، انواع نرم‌افزار‌های کاربردی مانند نرم‌افزارهای مالی؛حسابداری، امنیتی؛ فروش؛ انبارداری؛ ارتباط با مشتری؛ مدیریتی؛ ثبت اسناد؛ اتوماسیون اداری؛ پرتال‌های تجاری و همچنین انواع سامانه‌های هوشمند در شاخه هوش مصنوعی اعم از شبکه‌های اجتماعی؛پردازش تصویر؛ تشخیص چهره؛ تشخیص صدا در این گروه قابل نمایش و رقابت هستند.
 2. ارتباطات و شبکه: در این گروه کلیه ی دستاوردها و فناوری های مرتبط با شبکه های مخابراتی و اینترنتی مانند شبکه محلی (LAN)، شبکه کلان‌شهری (MAN)، شبکه گسترده (WAN)، شبکه داخلی (Interanet)، شبکه خارجی (Extranet) وشبکه های اینترنتی مانند ADSL، Wimax،4G و 3G قابل ارائه هستند.
 3. اپراتورها: این گروه پذیرای اپراتورهای مخابراتی کشور و دستاوردهای نوین آن ها می باشد.
 4. حوزه ی وب: این گروه پذیرای کلیه ی فعالیت های پیرامون حوزه ی وب اعم از طراحی، آنالیز و تحلیل وب و همچنین مدیریت دامین ها و هاست می باشد.
 5. سخت افزار، تجهیزات و لوازم جانبی: این گروه فضایی مناسب برای ارائه ی تکنولوژی ها و دستاورد های روز دنیا در زمینه ی تجهیزات شبکه ای و مخابراتی و سخت افزارمانند انواع ماشین‌های اداری، تجهیزات صدا و تصویر،روتر،سوییتچ، هاب، MPLS، UPS،PDA،POS و غیره را برای فعالان در این زمینه فراهم می سازد.
 6. گوشی های همراه وبازی های کامپیوتری: در این گروه فعالان در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های تلفن همراه،ارائه دهندگان سامانه های پیامکی و همچنین بازی های کامپیوتری می توانند دستاورد های خود را به نمایش بگذارند.
 7. موسسات آموزشی و انتشارات حوزه ی دیجیتال: در این گروه از کلیه ی موسسات آموزشی،خبرنامه ها و ناشران حوزه ی دیجیتال دعوت به عمل می آید تا قابلیت های خود را به نمایش بگذارند
 8. شهر هوشمند: در این گروه کلیه ساختار، عملکرد، برنامه‌ریزی، استراتژی به سمت محیط‌های هوشمند و مدل حکومت مبتنی بر بسیج جوامع، معماری دانش و چرخه نوآوری مطرح می شود؛ علاوه بر این 6 معیار اصلی زندگی هوشمند : اقتصاد هوشمند، حمل نقل هوشمند، محیط هوشمند، شهروندان هوشمند، روش زندگی هوشمند و همچنین مدیریت اداری هوشمند به نمایش گذاشته می شود.

 

کارشناسان IT، برنامه نویسان و متخصصین شبکه

ارائه دهندگان سیستم ها کامپیوتری، امنیتی و سرویس های رایانه ای

فروشندگان و خریداران حوزه کامپیوتر و موبایل

اپراتورهای تلفن همراه و مخابراتی

ارائه دهندگان خدمات تجارت الکترونیک

ایده پردازان

تامین کنندگان در حوزه ماشین های اداری

خرید و فروش آنلاین

واحدهای خدماتی

فروشندگان و خریداران تجهیزات صدا و تصویر

ارائه دهندگان گارانتی های سخت افزاری

خدمات مشاوره ای حقوقی جرایم رایانه ای

ارائه دهندگان خدمات اینترنتی

اساتید،مدیران و دانشجویان IT

 

برنامه های اطلاع رسانی و تبلیغات نمایشگاه

اطلاع رسانی به واحدهای فعال کامپیوتر خراسان رضوی و سایر استانها از طریق ارسال ایمیل و پیامک، کارت بازدید کننده متخصص و پوستر نمایشگاه ها،اطلاع رسانی در سایت شرکت و سایت­های دیگر، درج آگهی نمایشگاه مجلات تخصصی کامپیوتر کشورو روزنامه های کثیر الانتشار، چاپ بروشور زمینه فعالیت مشارکت کنندگان نمایشگاه و توزیع وسیع در سراسر کشور یک ماه قبل از برگزاری نمایشگاه همراه با ارسال کارت دعوت بازدید، ارسال ایمیل و پیامک به بانکهای اطلاعاتی معتبر کامپیوتر ایران، برگزاری جلسات هم اندیشی با سازمان انفورماتیک و اتحادیه کامپیوتری، استانداری، دفتر فن آوری اطلاعات خراسان رضوی و اتاق بازرگانی، تهیه و توزیع نقشه راهنما نمایشگاه همراه با جانمایی و نام شرکت­ها ،اطلاع رسانی برگزاری نمایشگاه از طریق سایتهای خبری، تشکیل ستاد خبری

درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، با مدیر پروژه: خانم مهندس هاشم نیا ویا کارشناسان پروژه: خانم مهندس ناصری و خانم مهندس شریفیان از راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمائید.

 

 • خط مستقیم :
 • 37651039 051
 • 37650906 051
 • 37652536 051
 • خط شرکت: 
 • تلفن: 37653080 051 داخلی 24و20
 • پست الکترونیک: irancom@aresa.ir
 • همراه: 09120151273 
 • کانال تلگرام: https://telegram.me/IranCom2016 
اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان