نماینده مردم شفت و فومن در مجلس:

۴۸ هزار واحد تولیدی در کشور فعال است

به اشتراک بگذارید
نماینده مردم شهرستان‌های شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۴۸ هزار واحد تولیدی در کشور وجود دارد، گفت: این واحدها باید سرپا بمانند و تولید داشته باشند.
۴۸ هزار واحد تولیدی در کشور فعال است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا،  ناصر عاشوری با اشاره به مشکلات سرمایه‌گذاران و عدم توان پرداخت اقساط بانکی، افزود: سرمایه‌گذاران آمده‌اند تا به اقتصاد کشور کمک کنند و نیازمند حمایت همه بخش‌ها هستند.

وی تاکید کرد: دولت به بخش خصوصی و بدهی آنها کمک می‌کند اینها تولیدکنندگان شریفی هستند که تمام سرمایه خود را در راه ایجاد اشتغال و توسعه استان و کشور هزینه می‌کنند، اگرچه بدهکار دولت‌اند اما دولت دست آنها را می‌گیرد.

عاشوری با بیان اینکه 48 هزار واحد تولیدی در کشور وجود دارد، افزود: این واحدها باید سرپا بمانند و کمک کنیم تا تولید داشته باشند و از وزیر صنعت که پدر و ریش سفید صنعت ایران است انتظار کمک دارم اگرچه وی مدافع خوبی برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت و نهمین نمایشگاه اتوماسیون صنعتی مشهد توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • آنجمن خوردگی ایران
  • سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی
  • شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی