در ۵ ماهه نخست امسال/

۲ هزار و ۲۱۸ فرصت شغلی در چهارمحال و بختیاری ایجاد شد

به اشتراک بگذارید
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در ۵ ماهه نخست امسال ۱۴۶ فقره جواز تأسیس و طرح توسعه صنعتی در چهارمحال و بختیاری صادر شده است که زمینه اشتغال ۲ هزار و ۲۱۸ نفر را فراهم کرده است.
۲ هزار و ۲۱۸ فرصت شغلی در چهارمحال و بختیاری ایجاد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا،  نعیم امامی اظهار کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان درسال جاری با رویکرد اتمام واحدهای نیمه تمام و جذب سرمایه‌های جدید در سه حوزه صنعت، معدن و تجارت اقدامات قابل انجام داده است.

وی افزود: در 5 ماهه نخست امسال 146 فقره جواز تأسیس و طرح توسعه صنعتی در چهارمحال و بختیاری صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 71.8 درصد رشد داشته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: صدور این تعداد جواز تأسیس و طرح توسعه صنعتی، زمینه اشتغال 2 هزار و 218 نفر در استان را فراهم کرده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 92.4 درصد رشد داشته است.

امامی از صدور 34 فقره مجوز بهره‌برداری صنعتی در 5 ماهه نخست امسال در استان خبر داد و افزود: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 183.3 درصد رشد داشته است.

وی افزود: صدور این تعداد مجوز بهره‌برداری صنعتی زمینه اشتغال 270 نفر را در استان فراهم کرده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: اقتصادی شدن مقیاس تولید بنگاه‌ها، در افزایش توان رقابت‌پذیری آن‌ها بسیار موثر است.

امامی افزود: فضای جدید کسب و کار ایجاب می‌کند تا واحدهای تولیدی با ارتقای سطح فناوری، افزایش بهره‌وری عوامل تولید، گسترش تحقیق و توسعه و انتخاب فرآیندهای صنعتی دانش‌محور نسبت به ارتقای کیفیت کالاهای خود اقدام کنند تا رشدی مستمر در صادرات کالا از استان داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت و نهمین نمایشگاه اتوماسیون صنعتی مشهد توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • آنجمن خوردگی ایران
  • سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی
  • شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی