معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی :

شناسایی صنایع زیر زمینی و غیرمجاز خراسان‌رضوی

به اشتراک بگذارید
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی گفت: انجمن مدیران صنایع و خانه صنعت و معدن استان باید صنایع غیرمجاز را شناسایی کرده و گزارش آن را به کمیته پسماند صنعتی و معدنی خراسان‌رضوی ارسال کند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا محمدحسن واحدی افزود : این دستگاه اجرایی باید اقدامات پیشگیرانه لازم را با همکاری قوه قضائیه در دستورکار خود قرار دهد.

وی با بیان اینکه اختیارات کارگروه مدیریت پسماند خراسان‌رضوی به کمیته‌های پنج‌گانه ذیل آن تفویض می‌شود، گفت: به همین منظور از این پس تصمیمات کمیته‌ها پس از هماهنگی با دبیرخانه برای انطباق با قوانین برای اجرا به دستگاه‌های اجرایی مربوطه ابلاغ می‌شود.

وی افزود :مسئولیت مطالعات لازم به منظور ارائه طرح‌های مدیریت پسماند در حوزه‌های گوناگون کشاورزی، صنعتی و معدنی را به کمیته‌های پنج‌گانه ذیل کارگروه تفویض کرد .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌رضوی گفت: پس از تهیه طرح‌های مطالعاتی توسط هر کمیته با همکاری بخش خصوصی مدل تلفیقی مدیریت پسماند استان با تجمیع طرح‌ها تا پایان سال 93 تدوین شده و طرح جامع پسماند استان طراحی می‌شود.

واحدی از آغاز به‌کار سازمان پسماند صنعتی استان پس از تأیید اساسنامه تاسیس آن توسط دبیرخانه کارگروه خبر داد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی بر لزوم تدوین برنامه‌های مدیریت پسماند در کمیته‌های پنج‌گانه ذیل کارگروه به صورت استانی تاکید کردوگفت : اقدامات مدیریت پسماندهای صنعتی نباید به مشهد محدود شود و در سطح استان باید عملیاتی شود.

گفتنی است از دیگر مصوبات این جلسه ارائه گزارش آب منطقه‌ای به دبیرخانه کمیته پسماند صنعتی استان، احصا روش‌های کاهش حجم پسماندها توسط کمیته‌های پنج‌گانه ذیل کارگروه و حضور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان‌رضوی در جلسات کمیته‌ها بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت و نهمین نمایشگاه اتوماسیون صنعتی مشهد توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • آنجمن خوردگی ایران
  • سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی
  • شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی