به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا

حمایت از واحدهای صنعتی راه حل رفع مشکلات صنعت کشور

به اشتراک بگذارید
مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران حمایت از واحدهای صنعتی را یک اصل مهم برشمرد وگفت:کمک به واحدهای صنعتی و کارآفرینان به فعال کردن چرخه تولید منجر می شود.
حمایت از واحدهای صنعتی راه حل رفع مشکلات صنعت کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا،  به نقل از  به گزارش شاتا از سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران سیدمحمدعلی سیدابریشمی گفت:  درجهت رفع  مشکل کمبود نقدینگی واحدهای صنعتی ، وزیر صنعت،معدن وتجارت نشستی با رییس کل بانک مرکزی ومدیران عامل سایر بانکهای کشورداشته اند.

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران  با تاکید براینکه  باید شیوه ای در نظرگرفته شود که واحدهای صنعتی متوقف شده باردیگر به چرخه تولید بازگردند، افزود: مشکلات استان کردستان با سایر استان های کشور زیاد فرقی نداشته و عمدتا بر  کمبودنقدینگی و تامین منابع مالی تأکید دارد.

 دکتر سید ابریشمی مشکلات مالیاتی، بیمه و تأمین اجتماعی را از  دیگر معضلات واحدهای صنعتی عنوان کرد و گفت: برای رفع این مسائل باید در دولت تدبیر و امید ، تدابیری در نظر گرفته شود.

 معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت در ادامه تأمین زمین را یکی از مشکلات اساسی در استان کردستان  عنوان کرد وگفت: مشکل عمده استان هایی همچون کردستان، مازندران و گیلان زمین بوده و محدودیت های زیادی در این رابطه وجود دارد که باید برای رفع آن راه حلی درنظر گرفته شود.

 وی   کمک   به استانهایی مانند کردستان  را از اولویت های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برشمرد واظهار کرد: هر چند کردستان نسبت به سایر استانهای کشور وضعیت بدی ندارد اما به صورت همه جانبه از این استان حمایت خواهیم کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت و نهمین نمایشگاه اتوماسیون صنعتی مشهد توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • آنجمن خوردگی ایران
  • سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی
  • شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی