استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

ایجاد صنایع بزرگ در کهگیلویه و بویراحمد ضروری است

به اشتراک بگذارید
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایجاد و راه اندازی صنایع بزرگ را لازمه توسعه استان خواند و گفت: این امر مهم باید با مشارکت سرمایه گذاران و موسسه های دولتی و غیردولتی تحقق یابد.
ایجاد صنایع بزرگ در کهگیلویه و بویراحمد ضروری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا، سید موسی خادمی فزود: این در حالی است که صنایع بزرگ بستر ایجاد و رونق سایر صنایع است.

وی با اشاره به اینکه جایگاه صنعت در فرآیند توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال بر هیچ فردی پوشیده نیست، بیان کرد: صنعت کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر آنکه چندان پایدار نیست هنوز به یک پایه و اساس برای توسعه اقتصادی این استان تبدیل نشده است.

خادمی اظهار کرد: تا زمانی که این مشکل مهم برطرف نشود اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد متحول و پررونق نخواهد شد.

وی عنوان کرد: هر سه نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی برای توسعه و شکوفایی اقتصاد این استان موضوع اجرای طرح های اقتصادی کلان در استان را به طور جدی پیگیری می کنند.

خادمی ابراز داشت: تسهیلات اعطایی از سوی صندوق توسعه ملی فرصتی مناسب برای تامین اعتبارات مورد نیاز در زمینه اجرای طرح های اقتصادی در کهگیلویه و بویراحمد و در تمام بخش ها از جمله صنعت و معدن است که باید استفاده بهینه ای از آن شود.

وی افزود: سرمایه گذاری تنها راه برون رفت کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت کنونی اقتصادی است و حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی نیز جزو برنامه های مهم مسوولان اجرایی استان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت و نهمین نمایشگاه اتوماسیون صنعتی مشهد توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • آنجمن خوردگی ایران
  • سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی
  • شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی