معاون وزير صنعت، معدن و تجارت:

انتقال دانش فنی از شرکت های خارجی در اولویت قرار می گیرد

به اشتراک بگذارید
مدير كل صنايع ماشين‌سازي و تجهيزات وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اينكه شركت هاي ايراني، طي سال هاي تحريم توانمندي‌هاي قابل ملاحظه‌اي را كسب كرده اند، افزود: تلاش مي كنيم تا در همكاري هاي آتي بين ايران و ساير كشورها، در فروش تجهيزات صنعتي از سوي شركت هاي مختلف، از جمله شركت صنايع سنگين ميشوبيشي به شركت‌هاي توليدي ايراني با انتقال دانش فني همراه باشد.
انتقال دانش فنی از شرکت های خارجی در اولویت قرار می گیرد

کیومرث فروتنی با اشاره به برگزاری جلسه با مسوولان و هیأت همراه شرکت صنایع سنگین میشو‌بیشی از کشور ژاپن افزود: این جلسه به منظور تبادل نظر در زمینه چگونگی انجام همکاری های فنی و تجاری در حوزه های تجهیزات انرژی و تأسیسات جانبی پروژه ها؛ به ویژه نیروگاه های برق با هیأت مذکور برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه سیاست های دفتر ماشین‌سازی و تجهیزات در ارتباط با همکاری‌های فی‌مابین با شرکت صنایع سنگین میشوبیشی (MHI) تشریح و مقرر شد ضمن تبادل اطلاعات شرکت های داخلی با شرکتMHI، شرکت ژاپنی علاقه مندی خود به مشارکت در حوزه‌های مذکور را به صورت تفاهم‌نامه با سازندگان داخلی تنظیم و مبادله کند.

فروتنی اضافه کرد: این اقدام علاوه بر گسترش همکاری ها موجبات ارتقاء دانش ساخت تجهیزات نیروگاهی و نفت و گازی در کشور را به همراه خواهد داشت.

فروتنی یادآور شد: مدیران این شرکت گزارش مبسوطی در مورد توانمندی‌های شرکت صنایع سنگین میشوبیشی ارائه کردند ضمن اینکه در این جلسه تولیدکنندگان داخلی نیز در خصوص توانمندی ها و محصولات تولیدی خود در زمینه نیروگاه‌سازی، صنعت نفت و گاز، از جمله انواع پمپ ها، انواع فن، توربوکمپرسور سازه های فلزی، فیلتراسیون و تجهیزات آب و فاضلاب توضیحات مبسوطی بیان داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت و نهمین نمایشگاه اتوماسیون صنعتی مشهد توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • آنجمن خوردگی ایران
  • سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی
  • شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی