ارایه تسهیلات 80درصدی برای خرید ماشین آلات معدنی

به اشتراک بگذارید
سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران شرايط ارايه تسهيلات تا 80درصد از ارزش ماشين آلات معدني را فراهم كرد.
ارایه تسهیلات 80درصدی برای خرید ماشین آلات معدنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا، به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)،‌ این طرح به دنبال عقد تفاهمنامه با صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی و دو بانک ملت و تجارت اجرایی شده به طوری که اشخاص حقیقی و حقوقی دارندگان پروانه معادن روباز و پیمانکاران معادن بزرگ و متوسط می توانند نسبت به دریافت تسهیلات خرید انواع دامپتراک و بیل مکانیکی اقدام کنند.

شرکت های حائز شرایط فوق حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 30 مرداد ماه جاری فرصت دارند درخواست خود را به صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی واقع در تهران بلوار افریقا،‌نرسیده به خیابان گلدان پلاک 22 تحویل دهند.

این ماشین آلات شامل دامپتراک های 40،‌100،‌150 و 220 تنی و همچنین بیل های مکانیکی و شاول معادلpc800,pc1250, pc1800, pc3000 و pc4000 است. متقاضیان خرید ماشین آلات باید با افتتاح حساب نزد بانک ملت شعبه مرکزی یا بانک تجارت شعبه سپهبد قرنی جنوبی کد 170 حداقل 20درصد از قیمت محصولات مورد نیاز را به آن حساب واریز کنند.

بر اساس تفاهمنامه سه جانبه ای که بین ایمیدرو،‌ صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی و دو بانک ملت و تجارت به امضاء رسیده بازپرداخت اصل،‌ سود و جرائم را بر عهده این صندوق قرار داده شده است.

از سوی دیگر شرکت های معدنی که اقدام به دریافت تسهیلات می کنند باید ماشین آلات خریداری شده را در طول مدت قرارداد تحت پوشش بیمه «تمام خطر» صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی کنند.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اجرای این طرح،‌ به وب سایت اینترنتی ایمیدرو به نشانیwww.imidro.gov.ir بخش سرمایه گذاری / مناقصه مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت و نهمین نمایشگاه اتوماسیون صنعتی مشهد توسط شرکت بین المللی آرسا از 20 الی 23 آبان ماه 93 در  محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 انتهای پیام/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار نمایشگاه فید خبرها
حامیان
  • آنجمن خوردگی ایران
  • سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی
  • شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی